Nela Haluzová

Skautuju od první třídy v oddílu v Lanžhotě. Oddíl to byl sice smíšený, ale holek nás vždy bylo jak šafránu. V lanžhotských Bantuech jsem vedla pár let a už nějaký pátek se věnuju pouze ŠKOPRu. Miluju práci se staršími skauty a rovery, taky přes léto vedu sportovní tábory pro úplné prcky.

Ve ŠKOPRu se starám o organizaci týmu a komunikaci. Jestli budeš mít nějaký problém, pravděpodobně ho budeš řešit se mnou. Jestli se uvidíme na programu, možná to bude něco psychologického nebo seznamovacího.

Žiju v Olomouci a studuju tam od roku 2021 psychologii, předtím jsem strávila rok v Brně na logopedii a říkám tomu můj první erasmus.

Ráda se procházím a koukám kolem sebe, čtu, cvičím yogu, cestuju, plavu a jsem pro každou špatnost, ale i dobrý skutek.