My Znojmáci jsme dojeli autobusem do Slavkova, kde jsme se potom na nádraží potkali s ostatními. Společně jsme potom došli do klubovny, kde jsme se vybalili a navečeřeli. Potom jsme hráli několik seznamovacích her. Večer jsme se rozdělili do dvou skupin, a ve městě jsme si zahráli hru(bitva tří císařů).Den jsme skončili korálkovým rituálem.

V sobotu ráno , po rozcvičce s tygrem, a po snídani jsme se rozdělili do tří skupin, ve kterých jsme potom měli programy. Mezi programy byl oběd (chilli polívka a těstoviny) . Večer jsme hráli v parku králíkovu hru. Byli jsme nakaženi různými nemocemi, ze kterých jsme se snažili uzdravit . I když jsme boj proti hře prohráli , myslím , že jsme si to všichni užili.
V neděli ráno, hned po příjemném probuzení nás Tygr znovu vytáhl na rozcvičku. Po skončení programu jsme se najedli a uklidili klubovnu . Ještě předtím jsme ale provedli poslední korálkový rituál. My znojmáci jsme odjížděli dřív, takže jsme se rozloučili a šli jsme na bus. Škopr jsem si moc užila a už se těším na další.

Alice

Odkaz na fotky ZDE