Anna Přítulová

Slyším také na Anna, Anička, Přítulice a “ta s dredama”.

Celá moje skautská „kariéra“ započala na podzim 2007  v 1.smíšeném oddíle ve Znojmě. Za tu dobu jsem stihla projít ŠKOPRem, čekatelkami, Vůdcovským lesním kurzem Gemini a 4 roky víceméně úspěšně vést oddíl (nikdo neumřel, klubovna nevyhořela a to beru jako úspěch). Aktuálně se také účastním programu našeho RK Tua Mater.

Osm předlouhých let jsem strávila na znojemském „horním“ gymlu. Poté jsem naznala, že toho utrpení ještě nebylo dost a vydala jsem se studovat architekturu do Brna, kde si teď plnými doušky užívám vysokoškolského stresu a nedostatku spánku. Definuji se jako kavárenský povaleč, avšak tento můj status utrpěl jak koronou tak značně omezeným studentský rozpočet. Většinu času mě najdete v Brně, kde postupně splývám s domorodým obyvatelstvem a čas od času zavítám i do svého rodného Znojma.

Mezi mé koníčky patří čtení Stephena Kinga, kreslení, patlání barev jak po sobě tak po všem kolem, kompulzivní tvoření playlistů na Spotify a šikanování Marka.

Pokud byste se chtěli svěřit s nějakou vaší bolístkou či problémem, ráda si vás vyslechnu a jako bonus k tomu dostanete několik naprosto nevhodných vtípků.