Jan Balajka

Za svoji skautskou kariéru jsem vystřídal (skoro) všechny oddíly Břeclavského střediska. Za skautský úspěch považuji založení roverského kmene Rozbřesk, a taky to, že jsem jeho vedení nedávno předal do dobrých rukou.
Jestli jste viděli nějaký z našich filmů od Františka Kňourka nebo o něm, tak je dost možné, že jste v něm viděli i mě. (Dokonce je možné, že ten, o kom jste si dosud mysleli, že je František Kňourek, jsem ve skutečnosti já.)

Potkat mě většinou nemůžete, leda že byste přijeli do Vídně, kde už čtyři roky studuji aplikovanou fyziku, což si lze nejlépe představit jako kombinaci údržbáře, kutila a vědce.

Tato fotka vzbuzuje iluzi, že jsem byl v Mexiku. Není to pravda, ve skutečnosti je pořízena v Japonsku na 23. světovém Jamboree. (Ale ten klobouk fakt z Mexika byl).